Bird Brand Decking Oil - tai aliejus terasoms, skirtas visapusiškai horizontalios medienos apsaugai. Ši alyva terasoms skirta visų minkštos ir kietos medienos rūšių (įskaitant ir egzotines medienas) apsaugai. Produkto sudėtyje esantys natūralūs aliejai, dervų mišinys, UV filtrai apsaugo mediena nuo trinties, UV ir drėgmės neigiamo poveikio. Aliejus terasoms pasižymi itin dideliu skvarbumu ir giliai įsigeria net į kietą ar labai sakingą medieną (ažuolas, maumedis, tikas ir kt.). Bird Brand Compleate Decking Oil gali būti naudojama lauko baldų, medinių fasadų ir terasų bei kitos lauko sąlygomis ekspoatuojamos medienos apsaugai. Išdžiūvusi alyva terasoms visiškai nekenksminga naminiams gyvūnams ir aplinkai.

324203
Bird Brand
Nauja prekė
Tūris
29,90 €
Su PVM
NEMOKAMAS PRISTATYMAS įsigyjant prekių virš 25 Eur
e-KAINA galioja tik išskirtinai šioje el.parduotuvėje įsigyjamoms prekėms. Fiziniuose DULIUKSA padaliniuose el.parduotuvėje užsakytų prekių atsiėmimas nėra galimas. Galite rinktis iš kitų Jums patogiausių pristatymo variantų: Kurjeris Jūsų adresu, OMNIVA paštomatai, Autobusų siuntos.
Kiekis

Spalvų kainoraštis

Paspaudus spalvą, po ja atsidaro spalvos kainų lentelė

  • check_circle CLEAR
  • check_circle LIGHT-BROWN
  • check_circle DARK BROWN

Paspaudus spalvą, po ja atsidaro spalvos kainų lentelė

Norite kitos spalvos? Užpildykite formą UŽDUOTI KLAUSIMĄ. Joje nurodykite pageidaujamos spalvos kodą bei paletės pavadinimą. Parengsime Jums asmeninį spalvos kainos pasiūlymą!.

help_outlineUŽDUOTI KLAUSIMĄ
Aliejus terasoms 2,5Ltr| BIRD BRAND DECKING OIL

Aliejus terasoms 2,5Ltr| BIRD BRAND DECKING OIL

 

Aprašymas

Bird Brand Decking Oil - tai aliejus terasoms, skirtas visapusiškai horizontalios medienos apsaugai. Ši alyva terasoms skirta visų minkštos ir kietos medienos rūšių (įskaitant ir egzotines medienas) apsaugai. Produkto sudėtyje esantys natūralūs aliejai, dervų mišinys, UV filtrai apsaugo mediena nuo trinties, UV ir drėgmės neigiamo poveikio. Aliejus terasoms pasižymi itin dideliu skvarbumu ir giliai įsigeria net į kietą ar labai sakingą medieną (ažuolas, maumedis, tikas ir kt.). Bird Brand Compleate Decking Oil gali būti naudojama lauko baldų, medinių fasadų ir terasų bei kitos lauko sąlygomis ekspoatuojamos medienos apsaugai. Išdžiūvusi alyva terasoms visiškai nekenksminga naminiams gyvūnams ir aplinkai.

Produkto informacija
324203
Nauja prekė

Duomenų lapas

Blizgesys
Matiniai
Išeiga m2/litrui (vienu sluoksniu)
6-7
Padengimo būdai
Teptukas
Šepetys
Džiūvimo laikas
Sausas paliesti ir atsparus lietui: 2-4 val. Pilnai išdžiūsta ir galima eksploatuoti po 48 - 72 val. (džiūvimo laikas tiesiogiai priklauso nuo aplinkos bei paviršiaus temperatūros ir drėgnumo).
Skiedimas
Vaitspiritas. Paruoštas naudojimui – neskiesti! Įrankiai iškarto po darbo plaunami su vaitspiritu.
Sandėliavimas
Sandėliuoti vaikams neprieinamoje vietoje. Originalioje pakuotėje produktas sandėliuojamas +5 ºC - +25ºC temperatūroje, gerai ventiliuojamoje aplinkoje. Saugoti nuo šalčio!

Specifinės nuorodos

ean13
5016679720915

Jums gali būti aktualu