Kaina

Kaina

EVERBUILD BRICK AND PATIO CLEANER tai greito veikimo rūgštinis ploviklis, skirtas grindinio ir plytinių sienų valymui nuo kalkių ar cemento apnašų, taip pat plovikliu galima valyti dumblių, kai kurių dažų, tepalų, automobilinio kuro ar kitas dėmes nuo trinkelių ar kitokio grindinio. Naudojamas visų rūšių plytinių paviršių, natūralaus akmens, betoninių, molinių ir keramikinių bei kitų paviršių valymui. Ploviklis idealiai tinka baltų kalkių dėmių valymui nuo plytinių paviršių, bei tepalo dėmių valymui nuo garažų grindų bei trinkelėmis klotų grindinių.
Dengiamumas:
• 1Ltr - 10m² išeiga;
• 5Ltr - 50m²

7063
Ever Build, Didžioji Britanija
Nauja prekė
10,30 €
Su PVM

KVIEČIAME BENDRADARBIAUTI

Siūlome palankias bendradarbiavimo sąlygas apdailininkams, statybininkams, lentpjūvių, ūkinių/statybinių prekių verslų atstovams, interjero/eksterjero dizaineriams ir pnš.

Aprašymas

EVERBUILD BRICK AND PATIO CLEANER tai greito veikimo rūgštinis ploviklis, skirtas grindinio ir plytinių sienų valymui nuo kalkių ar cemento apnašų, taip pat plovikliu galima valyti dumblių, kai kurių dažų, tepalų, automobilinio kuro ar kitas dėmes nuo trinkelių ar kitokio grindinio. Ploviklis yra vandeninio pagrindo.

PANAUDOJIMO SRITYS - EVERBUILD BRICK AND PATIO CLEANER naudojamas visų rūšių plytinių paviršių, natūralaus akmens, betoninių, molinių ir keramikinių bei kitų paviršių valymui. Ploviklis idealiai tinka baltų kalkių dėmių valymui nuo plytinių paviršių, bei tepalo dėmių valymui nuo garažų grindų bei trinkelėmis klotų grindinių.

Dengiamumas: 
• 1Ltr - 10m² išeiga;
• 5Ltr - 50m²

Produkto informacija
7063
Nauja prekė

Duomenų lapas

Produkto tipas
Valiklis
Sritis
Lauko darbams
Vidaus darbams
Paviršius
Betonas
Mūrinis paviršius
Probleminiai paviršiai
Skiedimas
Jautrių paviršių valymui naudokite atskiestą ploviklį 1:1 su vandeniu.
Sauga ir aplinka
Darbo metu dėvėti reikiamas rankų bei drabužių apsaugos priemones. Prieš padengiant visą paviršių, rekomenduojamą išbandyti produktą mažesniame plote
Pastabos
Po ploviklio panaudojimo, visada paviršių gerai nuplaukite su vandeniu. Darbo metu saugokite augalus ir naminiu gyvūnus nuo kontakto su plovikliu.